Legowisko dla Cavaliera.

 

Jakie posłanie dla Cavaliera?

Dla wygody i swobody psiaka proponujemy legowisko dla Cavaliera Atexo w rozmiarze M lub ewentualnie dla mniejszych osobników legowisko w rozmiarze S. Są to niewielkie psy, które w kłębie mają do 33 cm, a średnia ich waga wynosi pomiędzy 6 a 8 kg. Ich tułów jest krótki i zwarty.  Umaszczenie psa rasy Cavalier jest najczęściej czarne podpalane lub rubinowe, a czasem nawet trójkolorowe. Dlatego pięknie komponuje się z czarnym lub szarym posłaniem. Ponadto, tę rasę psa możemy podziwiać za bardzo długie i nisko osadzone uszy co jest dość charakterystyczne.

Bezpieczne legowisko dla Cavaliera.

Pies rasy Cavalier ma bardzo długą, obfitą i jedwabistą szatę, która wymaga dość częstej pielęgnacji. Szczególnie, musimy zwrócić uwagę na sierść za uszami i na ogonie, która potrzebuje regularnego szczotkowania. Dlatego najlepszym i najbezpieczniejszym legowiskiem dla Cavaliera, będzie takie z wykończeniem wodoodpornym. Dzięki temu, wilgoć od przemoczonej sierści nie będzie wnikać w głąb legowiska. Wówczas nie będzie problemu z namnażaniem się pleśni czy grzybów. Dlatego bardzo ważne jest abyśmy zadbali o czystość legowiska.

Legowisko ze zdejmowanym pokrowcem.

Warto tutaj wspomnieć o tym, że w naszych legowiskach z łatwością zdejmiesz zabrudzony pokrowiec i bez problemu wypierzesz go w pralce. Dodatkowo oferujemy również możliwość dokupienia zapasowego pokrowca. Dzięki temu, w momencie kiedy pierwszy jest prany wystarczy założyć drugi pokrowiec. Piesek może wtedy odpoczywać bez przerwy na swoim komfortowym legowisku. Istotne jest też to, że legowiska dla psów Atexo, mają ukryty zamek błyskawiczny, dzięki czemu chroni psa przed zaplątaniem się sierści.

Legowisko dla małego psa.

Posłanie dla Cavaliera i nie tylko, jest podstawą zapewnienia poczucia bezpieczeństwa. Nawet wtedy kiedy podróżujesz ze swoim pieskiem, zapewnij mu komfort i bezpieczeństwo. Legowiska z serii standard szyjemy z tkaniny, która posiada warstwę zapewniającą posłaniu odporność na przemakanie, to idealna cecha dla tych, którzy cenią sobie przebywanie z czworonogiem na świeżym powietrzu. Na przykład w ogrodzie, gdzie  możesz z powodzeniem umieścić legowisko dla cavaliera.

Pochodzenie Cavaliera.

Pełna nazwa tej rasy brzmi: Cavalier King Charles Spaniel. Pies ten ma dwie odmiany. Pierwsza jest o powyższej nazwie, a druga zaś to King Charles Spaniel. Różnią się one wielkością i długością pyska. Niegdyś, psy te były skrzyżowane lecz w 1928 r. udało się ponownie je rozdzielić. Od tamtej pory, aż po dziś dzień, możemy cieszyć się pierwotnym wzorcem cavaliera. Czworonogi te pochodzą z Wielkiej Brytanii, gdzie rasę tę zapoczątkował król Anglii – Karol II Stuart.

Jaki charakter ma cavalier?

Cavalier to przemiłe, sympatyczne psy towarzyskie. Stworzone wprost do przyjaźni z dorosłym człowiekiem jak i dzieckiem. Łagodne, otwarte oraz skłonne do zabawy. Uwielbiają długie spacery, jeśli pogoda na to pozwala – jeśli nie, wówczas potrafią cieszyć się choćby z wyjścia do ogrodu. Cavalier to jedna z tych ras, które są przywiązane do swoich właścicieli. Gdzie Pan tam i pies i jego legowisko. Należy jednak zwrócić uwagę, by mieć nad nimi odpowiednią opiekę, w przeciwnym razie mogą stać się dość nerwowe i wyszczekane. Odwaga to cecha, która bezsprzecznie określa Cavaliera.

Czy wiesz, że… Cavalier

to jedna z nielicznych ras, która dzięki królowi Karolowi II Stuart, mogła wchodzić do różnych budynków użyteczności publicznej, a nawet do parlamentu.
Może chorować na genetyczne wady serca i oczu czy wypadanie rzepki kolanowej.
Przejawia skłonności łowieckie, zwłaszcza w stosunku do ptactwa.

Podaruj swojemu psu to co najlepsze, kup mu wygodne legowisko dla Cavaliera i zadbaj o jego zdrowy sen.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu internetowego, gdzie możesz wybrać bardzo dobrej jakości produkty dla psiaków w wyjątkowo atrakcyjnych cenach.

Oferujemy tanią i szybka wysyłkę.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2