Legowisko dla beagle.

 

Jakie posłanie dla beagle?

W związku z wagą i wzrostem psa tej rasy, firma Atexo poleca legowisko dla beagle, w rozmiarze M. Najlepszym wyborem koloru będzie zdecydowanie beż, brąz lub szary. Niewątpliwie, te kolory będą pięknie komponowały się z umaszczeniem jak i z wystrojem wnętrza Waszego domu , ponieważ beże, brązy jak również szarości pasują praktycznie do wszystkiego. Ponadto nasze posłania dla psów, są produkowane z miękkich tkanin welurowych oraz wodoodpornych materiałów, dzięki czemu pokrowiec można swobodnie prać i wszystko wygląda schludnie i estetycznie.

Wygodne legowisko dla beagle ?

Nasze legowiska stworzone są dla psów, o różnej wielkości i o zróżnicowanym ciężarze. Dzięki wyselekcjonowanym materiałom od polskich producentów, Wasze psy mogą z pewnością cieszyć się komfortem i luksusem o jakim nie śniły! Ponadto legowiska wykonane są tak, by pod wpływem ciężaru psa, nie traciły swojego pierwotnego kształtu. Użyliśmy do wypełnienia legowiska wysoko-elastycznej pianki, ponieważ zapewnia ona najlepsze podparcie i doskonałe dopasowanie do ciała psa. Tym samym zapewnia wygodę i zdrowy odpoczynek dla każdego pupila.

Najlepsze posłanie dla beagle.

Z racji tego, że beagle są w ciągłym ruchu i uwielbiają aktywność fizyczną na dworze, to tak samo bardzo potrzebują potem odpocząć i się schronić. Idealnym rozwiązaniem, będzie zatem kącik dla pieska z wygodnym i bezpiecznym legowiskiem. Posłanie dla małego psa jest tak samo istotne jak dla dużego. Legowiska Atexo, dostarczają wiele możliwości i rozwiązań w związku z kolorem, materiałem i wielkością. Wystarczy dobrać legowisko dla beagle na miarę psa i własnych możliwości czy wystroju mieszkania.

Antyalergiczne legowisko dla beagle.

Rasa ta ma skłonności do infekcji uszu. By chronić swojego psa jak najbardziej, legowisko dla beagle Atexo wykonane jest z antyalergicznego materiału. Pokrowiec jest rozbieralny, zatem można go wyprać i utrzymać najwyższy poziom higieny.

Skąd wywodzą się beagle?

O beaglach słyszano już w XIV wieku. Pochodzą z Wielkiej Brytanii. Jest to jedna z najstarszych i najmniejszych ras psów myśliwskich. Niegdyś, polowały bowiem na lisy, zające a nawet sarny. Kraje z największą popularnością beagla to Anglia, Francja oraz USA. W państwach tych do teraz, można spotkać się z polowaniami beagla na zające.

Jak zachowują się beagle?

Z natury i z pochodzenia, beagle to żywe, temperamentne psy. Charakteryzują się tym, że łatwo potrafią dostosować się do otoczenia. Nie ma problemu z ich wychowaniem. Jednak, by nie robiły co chciały, trzeba być w stosunku do nich konsekwentnym właścicielem. Ogólnie są pogodne i niezwykle ciekawskie. Mają super dobry węch, dlatego też, podczas spacerów wszystkim się interesują. Najgorsze co może ich spotkać to samotność. Lubią przebywać wśród ludzi, w stadzie. Przywiązują się bardzo do swoich właścicieli. Lubią im towarzyszyć, choćby leżąc obok na komfortowym legowisku.

Jak wygląda beagle?

Pies tej rasy waży przeciętnie do 15 kg, a wzrostem w kłębie sięga 40 cm. Ma krótkie i gęste futro, które najczęściej występuje w kolorze ciemno czekoladowym lub białym z brązowymi podpalanymi łatami, bądź występuje także w trój kolorze. Ogon i kufa jest zawsze biała. Ciało beagla jest silne i zwarte. Charakterystyczne są zwisające uszy, sięgające policzków.

Czy wiesz że… beagle

mają skłonności do infekcji uszu.
Nazywano kiedyś “śpiewającymi”, ponieważ mają bardzo melodyjny głos i kiedy chcą potrafią narobić dużo hałasu.
Są psami świetnie aportującymi.

Wyświetlanie jednego wyniku