blog o psach

Blog, wszystko o psach, blog dla miłośników i właścicieli psów.

Przedstawiam w nim garść cennych informacji, z którymi powinien się zapoznać każdy kto ma psa, lub interesuje się tematyką czworonogów.

 

Mam dla Ciebie różnorodne tematy, od zagadnień ogólnych, na przykład: jak dobrać legowisko dla psa? lub jak przygotować się do adopcji pieska. Poza tym dużo cennych informacji związanych z codziennym życiem z psem. Dzielę się z Wami również wiedzą na takie tematy jak zdrowie i żywienie psa. Zarówno jedno jak i drugie zagadnie jest niezwykle istotne.

Prawidłowa, dobrze zbilansowana dieta, dostosowana dla każdej rasy psa, aktywności fizyczna. To bez wątpienia jedne z najważniejszych tematów, które musi poznać każdy, kto chce aby jego pupil cieszył się dobrą kondycją i nie chorował.

 

Na blogu o psach nie mogło oczywiście zabraknąć informacji na temat wychowania psa, jego szkolenia, eliminowania negatywnych zachowań czworonoga. Opisuję tutaj choćby jeden z dosyć powszechnych problemów, związanych z psią higieną i o tym jak nauczyć psa czystości. Na blogu dowiesz się co możesz zrobić, kiedy Twój pies sika na legowisku.

 

Blog wzbogacony jest dodatkowo o rożnego rodzaju ciekawostki dotyczące psów. Blog zawiera dużo ciekawych wpisów o ich nierzadko niesamowitych zdolnościach, inteligencji psa i nietypowych zachowaniach.

 

Odwiedź profil na facebook.

Kategorie wpisów: